777-080, 067-310-29-09, 050-431-80-00

Природна вода - основа життя ! scedruy.kray@gmail.com

РОГАТИНСЬКА "Джерельна"            

  сайт виробника

  Розливається вода"Рогатинська"Джерельна"  на Заводі мінеральних вод спільного Українсько-Польського підприємства ТзОВ Галпласт, який знаходиться в Івано-Франківській області, недалеко від містечка Рогатин (Рогатинський район) в с. Лучинці Івано-Франківської області. Свердловина №2-Л. глибиною 40 м Лучинецького родовища мінеральних вод.

    Мінеральна природна столова сульфатно – гідрокарбонатна без специфічних компонентів та сполук , згідно з дослідженнями Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології було встановлено , що за своїми органолептичними властивостями , хімічним складом і санітарно-бактеріологічними показниками вода зі даної свердловини відповідає вимогам ДСТУ 878-93 «Води мінеральні питні . Технічні умови » і відноситься до мінеральних столових і може застосовуватися для фасування у пляшки як мінеральна природна столова під назвою «Рогатинська джерельна» ..

  Метод підготування води: вода мінеральна подається у фільтрову кімнату з глибини понад 40м на систему багатоступеневих фільтрів грубої та тонкої механічної та бактерицидної фільтрації, де проходить повну механічну очистку (при цьому вода не змінює свого фізико-хімічного складу).
  Далі вода потрапляє до системи комплексної очистки води, де з неї видаляється алюміній, залізо та органічні домішки. Після цього вода пом’якшується на автоматичному пом’якшувачі і проходить через активоване вугілля. Приготування води закінчується ультрафіолетовим знезараженням. Далі  вода розливається в промиті та продезінфіковані полікарбонатні бутилі.

  Вода питна "Рогатинська"Джерельна- це пом'якшена артезіанська вода  , призначена  для повсякденного вживання, приготування їжі та напоїв, можна вживати не кип’яченою, при кип’ятіні не залишає накипу.


 


  Підприємство сертифіковано по ДСТУ ISO 9001:2009 сертифікат № UA 2.047.04148-10


  Сертифікат відповідності UA 1.023.X000232-10

  Її можна пити в необмеженій кількості і використовувати для приготування їжі.

Доставка безкоштовна.

Ціна 2 та більше бутилів – 40 грн

                              1 бутиль – 45 грн

Доставка Артезіанської води в м.Хмельницький

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить