777-080, 067-310-29-09, 050-431-80-00

Природна вода - основа життя ! scedruy.kray@gmail.com

Шановні наші клієнти !

Увага! Почав працювати наш Центр Контроля Якостінаших послуг. Тепер Ви маєте змогу зателефонувати за ном. 098-815-20-90та надати Вашу оцінку праці нашіх співробітників.

Ми будемо дуже Вам вдячні за Вашу інформацію!

Маломидська                 сайт виробника  Вода мінеральна природна «Маломидська» Вода мінеральна природна лікувально-столова хлорид на натрієва «Маломидська» належить до Миргородского типу води.  .

  Досліджено в ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім.О. М. Марзєєва». Завдяки збалансованому складу необхідних мінералів та мікроелементів, а також відсутності консервантів вода «Маломидська оригінальна» підходить для людей будь-якого віку. 

 “Маломидська оригінальна” розливається ТОВ “Завод мінеральної води “Маломидська”
на власному обладнанні, має джерельний смак, м'яка та володіє унікальною біоенергетикою, додатково оброблена методом чотирьох-ступеневої очистки для пиття та приготування їжі. Суть цього методу полягає в тому, що з природного джерела – свердловини, глибиною 330 м по пластмасових трубах за допомогою насоса вода подається на водоочищувальний пристрій – механічний фільтр грубої очистки (Clack corp.), механічний фільтр тонкої очистки (“AQUAFILTER”, фірми USMetriks), фільтр для знезалізнення (Clack corp.), потім за допомогою бактерицидної лампи вода проходить знезараження ультрафіолетовим промінням. Після цього вода поступає у пластмасову ємність для накопичення.
  Також уся готова продукція підлягає бракеражу
(перевірки якості води кожної партії відповідно стандартам). При цьому перевіряється прозорість води, наявність в ній осаду і сторонніх включень, чистота поверхні пляшок, повнота їх наповнення і герметичність закупорки. 

Доставка безкоштовна.

Ціна 2 та більше бутилів – 53 грн

                              1 бутиль – 58 грн

Доставка Артезіанської води в м.Хмельницький

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить