777-080, 067-310-29-09, 050-431-80-00

Природна вода - основа життя ! scedruy.kray@gmail.com

Шановні наші клієнти !

Увага! Почав працювати наш Центр Контроля Якості наших послуг. Тепер Ви маєте змогу зателефонувати за ном. 098-815-20-90 та надати Вашу оцінку праці нашіх співробітників.

Ми будемо дуже Вам вдячні за Вашу інформацію!

БІЛОГІРСЬКА               

   ДВКП «КОНДОР» відомий виробник нашої області, вода видобута з джерела №1 смт.Білогір я близько 100км від Хмельницького..

 - вода питна з оптимальним вмістом мінеральних речовин, оброблена системою природніх фільтрів сприяє підтриманню стабільного сольового складу організму людини.

 - корисно вживати щодня в живому (некип яченому)вигляді для угамування спраги.

  Крім того , ця вода ідеально підходить для приготування їжі та різноманітних напоїв для всієї родини.

  «Білогірська» джерельна природна вода, яка проходить крізь природні крейдові та кремнієві фільтри з температурою 6-8(градусів по С), зберігає первинну природну недоторканність.      

 Природа турбуючись про людину, оптимально збалансувала у «Білогірській» мінеральні солі та мікроелементи, захистила джерело від негативного впливу оточуючого середовища, так як джерело знаходиться від промислових центрів, на межі Подільського та Поліського країв в екологічно чистій місцевості.

 Про якість води говорить не тільки концентрація корисних речовин, але і її «біоенергетика». Турбуючись про здоров я людина повинна пити воду, фасовану в пляшки, яка з точки зору біоенергетики є «живою», так як вода здібна» запам’ятовувати інформацію про середовище, з яким вона стикалась і передавати її кожній клітині людського організму.

 «Білогірська»- добута з надр самої природи, збалансована по всіх біофізичних показниках, є кристально чистою водою, яка відновлює сили, підвищує тонус людини, допомагає справитися з різними недугами.

 Вода «Білогірська» вже більше 30 років знаходиться в Державному реєстрі мінеральних від України. По своєму складу «Білогірська» є гідрокарбонатна, кальцієва, магнієво-кальцієва вода з низькою мінералізацією.

 Її можна пити в необмеженій кількості і використовувати для приготування їжі.

Доставка безкоштовна.

Ціна 2 та більше бутилів – 52 грн

                              1 бутиль – 54 грн

Доставка Артезіанської води в м.Хмельницький

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить