777-080, 067-310-29-09, 050-431-80-00

Природна вода - основа життя ! scedruy.kray@gmail.com

АКЦІЇ

Даруємо 1 бутель води


Кожному новому клієнту


При першому замовленні 2-х і більше бутлів води

Знижка на помпу - 29% + 1 бутель води В ПОДАРУНОК


Потрібен кулер для води або інше обладнання?

Акція для Вас - при купівлі будь-якого кулера:

3 бутлі води в ПОДАРУНОК


Хочеш пити воду БЕЗКОШТОВНО?

- ПРИВЕДИ ДРУГА,

і ми подаруємо кожному із Вас по 1 бутелю води


Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

1

Консультування та прийом замовлень ПН-НД з 8:00 до 22:00

 

 

  Ціна 2 та більше бутилів – 46,50 грн , 1 бутиль – 48,50 грн

 

 

Виробляється вода "Рогатинська"Джерельна" на Заводі мінеральних вод спільного Українсько-Польського підприємства ТзОВ Галпласт, який знаходиться в Івано-Франківській області, недалеко від містечка Рогатин (Рогатинський район) в с. Лучинці Івано-Франківської області. Свердловина №2-Л. глибиною 40 м Лучинецького родовища мінеральних вод..

Мінеральна природна столова сульфатно – гідрокарбонатна без специфічних компонентів та сполук , згідно з дослідженнями Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології було встановлено , що за своїми органолептичними властивостями , хімічним складом і санітарно-бактеріологічними показниками вода зі даної свердловини відповідає вимогам ДСТУ 878-93 «Води мінеральні питні . Технічні умови » і відноситься до мінеральних столових і може застосовуватися для фасування у пляшки як мінеральна природна столова під назвою «Рогатинська джерельна» .

Метод підготування води: вода мінеральна подається у фільтрову кімнату з глибини понад 40м на систему багатоступеневих фільтрів грубої та тонкої механічної та бактерицидної фільтрації, де проходить повну механічну очистку (при цьому вода не змінює свого фізико-хімічного складу).
Далі очищена вода потрапляє до системи комплексної очистки води, де з неї видаляється алюміній, залізо та органічні домішки. Після цього вода пом’якшується на автоматичному пом’якшувачі і проходить через активоване вугілля. Приготування води закінчується ультрафіолетовим знезараженням. Далі вода розливається в промиті та продезінфіковані полікарбонатні бутилі.

Вода питна "Рогатинська"Джерельна" - це пом'якшена артезіанська вода , призначена для повсякденного вживання, приготування їжі та напоїв, можна вживати не кип’яченою, при кип’ятіні не залишає накипу.

Підприємство сертифіковано по ДСТУ ISO 9001:2009 сертифікат № UA 2.047.04148-10
Сертифікат відповідності UA 1.023.X000232-10

Її можна пити в необмеженій кількості і використовувати для приготування їжі.

 

 

 

 

 Ціна 2 та більше бутилів – 40,50 грн , 1 бутиль – 45,50 грн

 

 

 

 

Вода питна негазована «Старе Місто» - це вода із свердловини 171 метрів, яка знаходиться в с,Годилів, Чернивецької обл.

Воду можна пити в необмеженій кількості, готувати їжу, чай, каву. Вода очищена і не псує чайники, кавоварки, кулери. Термін придатності – 3 міс. Калорійність і поживна цінність відсутня.

 


 

 

 Ціна 2 та більше бутилів – 55,50 грн , 1 бутиль – 59,50 грн

 

 

 

Вода їз свердловини глибиною 104м, яка знаходиться в смт. Дашів Іллінецького р-н Вінницької обл., де відсутні об’єкти промисловості.

Вода проходить мінімальну водо підготовку (пом’якнення за допомогою іонообмінної смоли у натрієвій формі, обробку ультрафіолетом). Така водопідготовка видаляє з води тільки солі жорсткості, які при кіп’ятінні утворюють накип та осад, зберігаючи всі інші поживні хімічні елементи.

Вода з нейтральним середовищем, зі збалансованим вмістом кальцію та магнію, натрію та калію, ідеально чиста по мікробіологічних показниках. Нашу воду можна пити в необмеженій кількості, готувати їжу, чай, каву, дитяче харчування.

Вода покращить смак та аромат чаю і кави, трав’яних настоїв, не псує чайники, кавоварки, кулери.

 


 

 

 

Ціна 2 та більше бутилів – 61,50 грн , 1 бутиль – 65,50 грн

 

 

Питна вода, збагачена іонами йоду за унікальною технологією, яка не має аналогів у світі.Вода виготовляється на основі доочищеної, зм'якшеної питної води, видобутої з артезіанської свердловини глибиною 104 м.

Оптимальна кількість мікроелементів, відсутність важких металів, їх солей та яких шкідливих домішок або штучних з'єднань, приємний смак і натуральна свіжість (забезпечена іонами йоду) робить питну воду "Йодіс Арктика кристал" корисною покупкою для кожної сім'ї.«Йодіс Арктика кристал» благотворно впливає на організм людини, компенсуючи нестачу йоду в крові без виснажливих процедур і ліків.

Вживаючи щодня лише дві склянки води "Йодіс Арктика кристал", Ви забезпечуєте свій організм мінімально необхідною добовою нормою йоду і захищаєте себе від хвороб, пов'язаних з йододефіцитом.Особливо подбайте про дітей: для нормального росту і розвитку їм потрібен хоча б один стакан води "Йодіс Арктика кристал" в день.
* Йод відноситься до мікроелементів і присутній у всіх живих організмах.

У тварин і людини йод входить до складу гормонів щитовидної залози – нирок сину і трііодтіроніна, що надають багатостороннє вплив на ріст, розвиток і обмін речовин організму. В організмі середньої людини (маса тіла 70 кг) міститься 12-20 мг йоду, добова потреба становить близько 0,2 мг


 

Ціна 2 та більше бутилів – 67,50 грн , 1 бутиль – 70,50 грн


 

 

 

Вода мінеральна природна лікувально-столова хлорид на натрієва «Маломидська» належить до Миргородского типу води.

Досліджено в ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім.О. М. Марзєєва». Завдяки збалансованому складу необхідних мінералів та мікроелементів, а також відсутності консервантів вода «Маломидська оригінальна» підходить для людей будь-якого віку.

“Маломидська оригінальна” розливається ТОВ “Завод мінеральної води “Маломидська”на власному обладнанні, має джерельний смак, м'яка та володіє унікальною біоенергетикою, додатково оброблена методом чотирьох-ступеневої очистки для пиття та приготування їжі.

Суть цього методу полягає в тому, що з природного джерела – свердловини, глибиною 330 м по пластмасових трубах за допомогою насоса вода подається на водоочищувальний пристрій – механічний фільтр грубої очистки (Clack corp.), механічний фільтр тонкої очистки (“AQUAFILTER”, фірми USMetriks), фільтр для знезалізнення (Clack corp.), потім за допомогою бактерицидної лампи вода проходить знезараження ультрафіолетовим промінням. Після цього вода поступає у пластмасову ємність для накопичення.
Також уся готова продукція підлягає бракеражу
(перевірки якості води кожної партії відповідно стандартам). При цьому перевіряється прозорість води, наявність в ній осаду і сторонніх включень, чистота поверхні пляшок, повнота їх наповнення і герметичність закупорки.

 

 

Шановні наші клієнти !

Увага! Почав працювати наш Центр Контроля Якості наших послуг. Тепер Ви маєте змогу зателефонувати за ном. 098-815-20-90 та надати Вашу оцінку праці нашіх співробітників.

Ми будемо дуже Вам вдячні за Вашу інформацію!

 

 

 

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Цінності компанії «Щедрий край»:

На першому місці стоять Клієнти, тому що ми знаємо, успіх бізнесу залежить від того, наскільки добре ми відповідаємо Вашим потребам.

 

Доставка и заказ воды Хмельницкий на дом и в офис бутилированная вода артезианская для кулеров 18,9л Щедрий Край. Вода Хмельницкий. Вода для детей и подростков . Вода для спорта и фитнеса. Вода для красоты и похудения. Вода для семьи и дома Вода для офиса. Аренда кулера. Кулер для воды. Купить кулер для воды. Помпа для воды. Цена от 25 грн. Ремонт кулеров. Чистка кулеров. Обслуживание кулеров.Санитарная обработка кулеров. Заказать воду Хмельницкий. Фильтр для воды Хмельницкий. Фильтры для воды. Артезианская вода.Природная вода. Антиаллергенная вода. Йодированная вода.

2011-2020. Розробка та підтримка Интернет-поддержка: internet marketing agency NiKK